Hakkımızda

Buyaka halı yıkama ve temizlik hizmetleri, 1994 yılında İstanbul merkezli olarak sektöre adım atmıştır. Geçtiğimiz 25 yıl içerisinde pek çok hizmet sağlayan firmamız, sektörün en iyi halı yıkama ve temizlik firmaları arasında yer edinme hedefi ilerlemektedir. Türkiye’nin halı yıkama sektöründe başarılarla dolu bir geçmişi bulunan Buyaka halı yıkama firmamız, alanında en iyi hizmet sağlayan firmalardan biridir.

Kalite ve hijyen denilince akla ilk gelen firmamız, her dönem inovasyon çalışmaları ile adeta sektöre yenilik katmaktadır. Profesyonel ekipmanları ve işinde uzman personelleri ile kalite ve hijyeni ön plana alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, sizlere en iyi hizmet anlayışını sunacaktır.

“Daima müşteri memnuniyeti” sloganı ile sektöre adım atan Buyaka halı yıkama firmamız, temizlik hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti ile tamamlamakta olup en iyi hizmet anlayışının deneyimini sunacaktır. Firmamız halılarınızı teslim almadan önce sizlere detaylı bilgi vererek ürünlerinizin yıkama aşamaları hakkında bilgilendirecektir.

Kalite Politikamız

» %100 Müşteri Memnuniyeti
» Kusursuz Temizlik
» Profesyonel Personellerle Çalışma
» Kaliteli Ekipman Kullanımı
» Halıların Zamanında Teslimi
» Ekonomik Fiyat Politikası

Misyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Marmara bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firmaları arasında yer alan firmamız, temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek en iyisi olma yolunda ilerlemektir. Prensibimiz halılarınızı en temiz ve yıpratmadan yıkayıp en uygun fiyata teslim etmektir.

Arayın Halınızı Ücretsiz Evinizden Alalım. Siz Ailenizi koruma altına almanın rahatlığını yaşayın…

Bize Ulaşın

Neden Biz

Buyaka Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri

Geçmişten günümüze kadar temizlik alanında pek çok başarılı hizmetler sunan Buyaka temizlik hizmetleri ve halı yıkama firmamız, işinin ehli çalışanları ve profesyonel ekipmanları ile adeta sizlere kusursuz hizmet deneyimi yaşatacaktır.

Yaklaşık 25 yıldır sektörün içerisinde bulunan firmamız, kurumsal bir firma olup Avrupa’dan ithal özel  bant sistemleri ile makine parkurumuza alınan halılarınız kesinlikle el değmeden tam teşekkürlü ekipmanlarımız ile profesyonel bir şekilde yıkanmaktadır. Değerli halılarınızın yıkama işlemleri sonrasında kurulama ve paketleme aşamaları ile sizlere “yeni halı” görünüm ve hijyeni sağlayarak teslim edilmektedir.

Yıkama esnasında kullanacağımız şampuanlar ve diğer materyaller, Avrupa’nın bir numaralı malzemeleri ile gerçekleştirilmektedir. Son derece kullanışlı ve harika bir görünüme sahip olacak olan halılarınız, kirden, tozdan ve hijyenik bakımdan eser kalmadan ilk günkü canlılık ve kullanışlığına kavuşacaktır.

Hizmetlerimiz sayesinde halılarınız son derece canlı görünmekle birlikte aynı zaman da %100 hijyenik olarak uzun bir süre boyunca temizliğini koruyacaktır. Müşteri memnuniyetini ön plana alan Buyaka halı yıkama ve temizlik hizmetleri firmamız, profesyonel hizmet deneyimi ile adeta tercihleriniz arasında ilk sırada yer alacaktır.

Buyaka halı yıkama firması olarak sizlerin halılarını kendi ürünü gibi benimseyen firmamız, hijyenik bir ortam da el değmeden kaliteli ve güvenli bir hizmet sunacaktır.

En hijyenik ortamların içerisinde yer alan halılar, insan sağlığı açısından son derece önemli bir nokta da yer almaktadır. Bunun en temel nedeni; şüphesiz çıplak ayakla halılara temas etmekten geçmektedir. Aynı zaman da çocuklar tarafından ev içerisinde oyun oynanırken yine aynı zaman da hijyenik bir ortamın bulunması gerekmektedir.

Profesyonel bir ortamda, el değmeden tamamen hijyenik olarak halı yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firma olarak benimsediğimiz hedef ve ilkelerimiz doğrultusunda sizlere en iyi hizmet anlayışını sunacağız. Yıllardır verdiğimiz halı yıkama ve temizlik hizmetleri alanındaki başarılarımızdan ötürü yaşadığımız haklı gurur ile birlikte sizlere daima en iyi hizmet anlayışını sunmaktan mutluluk duyacağız. 7/24 Buyaka halı yıkama ve temizlik hizmetleri firmamız ile iletişim kurabilir, profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

HEMEN ARA
https://www.metropolcasino.xyz/ https://www.maxitr.xyz/