Halı Yıkama

halı yıkama hizmetleri istanbul1
1994tenberi

Buyaka Temizlik Grup olarak halı yıkama hizmetlerimizi yaklaşık olarak 1994’lü yılların başından beri sürdürmekteyiz.

Kalite ve güven esaslı hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışan firmamız, geçmişten günümüze kadar pek çok başarılı hizmetin öncüsü olmuştur. Sektörünün idealist firmaları arasında yer alan Buyaka Temizlik Grup, halı yıkama firması olarak sizlere en iyi hizmet kalitesini sunacaktır.

Kalite ve güven denilince akla gelen Buyaka Temizlik Grup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup, tüm yıkama işlemlerini titiz ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır süre gelen çalışmalarını her geçen gün daha da ileriye taşımayı başaran firmamız, Halı zeminine derinlemesine nüfuz etmiş kirleri profesyonel bir şekilde temizlemektedir.

Buyaka Halı yıkama

Halı yıkama sektöründe uzun yılların tecrübe ve deneyimleri ile işinin uzmanı olan firmamız, son teknoloji ekipmanları ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Komplike yapısı ile profesyonel halı yıkama deneyimi sunan Buyakahalı yıkama firmamız, en iyi makina parkurlarını kullanmaktadır. Antibakteriyel, antiasitik, antialerjik gibi yüksek korumalı halı yıkama hizmeti sunan firmamız, işinin ciddiyetinin bilincinde olup en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır. Derinlemesine temizlik işlemlerinin gerçekleştiği firmamızda, halının cinsine göre en iyi yıkama yöntemi seçilmektedir.

Halı yıkama firmamızla iletişime geçmek için web sitemiz üzerinde bulunan numaralardan ya da iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim İçin Tıklayınız!

HALI TOZ ALMA İŞLEMİ

Uzman ekiplerimizin ücretsiz servis hizmetiyle sizden alınan halılar, halı yıkama fabrikamıza getirilir. Burada ilk aşama toz alma işlemidir. Güçlü vakum makinası ile halılar tozlarından arındırılır. Eğer tozları alınmadan yıkama yapılırsa tozlar çamura dönüşüp halının mat görünmesine sebep olur. Toz alma makinası halılara zarar vermeden tozlarından arınması sağlar.

HALI YIKAMA İŞLEMİ

Toz alma işleminden sonra, halılar tam otomatik halı yıkama makinelerinin kullanıldığı sistemlerde halı makineye verilir. Bu makineler genelde yürüyen konveyör bant sistemine dayalı makinelerdir. Halı bant üzerinde ilerler farklı ünitelerden geçer. Halıların cinsine göre ayarlar yapılır. Leke ve temizlik için özel deterjanlar ile halı makinesi çalıştırılır. Bu işlem lekenin durumuna göre tekrarlanır. Son teknoloji makineler halılara zarar vermeden yıkama işlemini yapmasını sağlar.

HALI SIKMA İŞLEMİ

Durulama aşamasından sonra her iki sistemde de sıkmanın tam anlamıyla olması ve kurutmanın kısa sürmesi için santrifüj (genelde kazan tipi sıkma veya rulo tipi sıkma diye adlandırılırlar) makineleri kullanılmaktadır. Bu makineler genelde merkez kaç sistemiyle halıyı yüksek devirde döndürmek suretiyle suyunu çıkarma işlevine sahip makinelerdir. Sıkma işleminde halılar üzerinde neredeyse hiç su kalmamaktadır.

HALI KURUTMA İŞLEMİ

Santrifüj – Sıkma makinelerinden çıkan halılar, kuru ve sıcak hava üfleyen çıkan nemli havayı çekerek, halının cinsine göre uygun sıcaklık ve zaman kullanılarak kurutulur.

halı kurutma işlemi

HALI PAKETLEME İŞLEMİ

Özenle toz alma,yıkama,sıkma,kurutma işlemlerinden geçen halılarınız paketlenmeden önce leke ve hataları incelenip kontrol edilerek hatalı olanlar yıkama bölümüne gönderilerek tekrar gerekli işlemler uygulanır.Evlerinize gelmeden halılarınız en ufak tereddüte yer bırakmaksızın hijyenik bir şekilde dezenfekte edilir. Kontrol sonrası hata ve lekesi olmayan halılarınıza paketleme işlemi yapılır.

Altınşehir Halı Yıkama

Arnavutköy Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Beykoz Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beyoğlu Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Bolluca Halı Yıkama

Boğazköy Halı Yıkama

Cennet Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

Florya Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Göktürk Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama

Hadımköy Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Haraççı Halı Yıkama

İmrahor Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Kağıthane Halı Yıkama

Kemerburgaz Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Sarıyer Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama

Sultangazi Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama

Taşoluk Halı Yıkama

Tayakadın Halı Yıkama

Topkapı Halı Yıkama

Topkapı Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

HEMEN ARA
https://www.metropolcasino.xyz/ https://www.maxitr.xyz/